Na Tetíně

1. etapa

39 bytových jednotek ve třech budovách o 4 nadzemních podlažích a jednom společném podzemním podlaží, kde budou umístěny sklepy a technické zázemí domů. Domy jsou čtvercového půdorysu, mají komorní příjemnou architekturu s výhledem na město Hořovice a do okolního parku, který je na noc pro veřejnost uzavřen.

Poslední byty

U Hofmannů

2. etapa

Dva bytové domy o čtyřech a pěti nadzemních podlažích – celkem 29 bytových jednotek, 3 ateliéry a 3 komerční prostory, které vzniknou v blízkosti Lidlu na rohu ulic Fügnerova a U Štěpánků. Byty budou o dispozicích 1+kk, 1+1, 2+kk, 2+1 a 3+1.

Probíhá prodej

Centrum

3. etapa

Kombinovaný bytový dvoupodlažní dům (24 bytových jednotek) s parkovacím domem v suterénu, který je rozdělený do 3 částí s maximální snahou začlenit dům co nejpřirozeněji do terénu a zároveň rozčlenění kompaktního půdorysu do menších částí, a tím zjemnění celkového výrazu stavby.

Připravujeme

Vlna

4. etapa

34 bytových jednotek v jedné budově rozdělené do 3 částí. Dům je tvarován do kvádrů se zalomením do tvaru písmene L, po celé délce půdorysu jsou navrženy dřevěné terasy, ty budou sloužit jednotlivým bytům jako jejich venkovní relaxační prostor.

Připravujeme
Nabídka bytů a domů

Oáza klidu

Prostorný park bude místem, kde budete chtít trávit svůj volný čas s rodinou a přáteli. Najdete zde místo pro posezení a grilování s altánkem, relaxační plochu okolo jezírka (retenční nádrž) jako stvořenou pro piknik, dvě dětská hřiště, sportovní hřiště i místo pro příjemné procházky a posezení s výhledem do zeleně.

Okolí

Hořovice nabízí veškerou občanskou vybavenost města, kulturní centra, obchody, sportoviště, úřady, školy, zdravotnická zařízení, a hlavně blízkost překrásné přírody brdských lesů i kulturních památek. Víkendové výlety se stanou dostupnější i díky množství cyklostezek a turistických tras.

Doprava

Pracujete nebo studujete v Praze nebo v Plzni? Dopravní dostupnost je více než příznivá, Hořovice se totiž nachází téměř přesně mezi Prahou a Plzní – autem na dálnici D5 (EXIT 34), vlakem přímo na Hlavní nádraží v Praze nebo Plzni, autobusem do Příbrami i do Berouna.

Update cookies preferences